OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 11 (158)

Do Sandomierza przyjeżdża na spotkanie autorskie pisarka Manuela Korcz ze swoją książką "Duchy przeszłości". Natalia przedstawia dziewczynę Mateuszowi. Tej samej nocy do kapłana dociera straszna wiadomość, Manuela została potrącona przez samochód, a sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Cała sytuacja wygląda na próbę zabójstwa. Czy Ojcowi Mateuszowi uda się pomóc w złapaniu przestępcy?

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 10 (157)

Ojciec Mateusz spotyka swojego dawnego znajomego Zbyszka Wielgusa. Ksiądz zaprasza go na plebanię i oprowadza po Kościele. W nocy mężczyzna dopuszcza się kradzieży. Następnego dnia dochodzi również do napadu na antykwariat.

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 9 (156)

"Ojciec Mateusz" to polski serial telewizyjny realizowany na zamówienie TVP1 w oparciu o kultowy włoski format "Don Matteo". Publiczna telewizja RAI UNO emituje go od ponad ośmiu lat. Opowieść o księdzu-detektywie we Włoszech wciąż gromadzi przed telewizorami miliony widzów. W Polsce akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Każdy z odcinków opowiada odrębną historię. Powracający z misji na Białorusi ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje wezwany przez biskupa (Sławomir Orzechowski).

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.