OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 13 (160)

Mateusz i Natalia znajdują w kościele przerażoną dziewczynę, Marinę. Nieznajoma ma na rękach i twarzy ślady walki. Tłumaczy z rosyjskim akcentem, że się zgubiła. Gospodyni zaprasza ją na plebanię. Wkrótce zjawia się tam Marcin Bednarek, który zmusza kobietę, by pojechała z nim samochodem. Niedługo później nieprzytomna Marina trafia do szpitala.

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 12 (159)

Na komisariat przychodzą siostry Lipiec, które prowadzą pensjonat. Zgłaszają, że jeden z ich klientów uciekł i nie zapłacił za pobyt oraz ukradł kasetkę z pieniędzmi ośrodka. Następnie Justyna z Waldkiem znajdują w rzece ciało mężczyzny. Czy oba te wydarzenia są ze sobą powiązane?

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 11 (158)

Do Sandomierza przyjeżdża na spotkanie autorskie pisarka Manuela Korcz ze swoją książką "Duchy przeszłości". Natalia przedstawia dziewczynę Mateuszowi. Tej samej nocy do kapłana dociera straszna wiadomość, Manuela została potrącona przez samochód, a sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Cała sytuacja wygląda na próbę zabójstwa. Czy Ojcowi Mateuszowi uda się pomóc w złapaniu przestępcy?

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.