OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 9 (156)

"Ojciec Mateusz" to polski serial telewizyjny realizowany na zamówienie TVP1 w oparciu o kultowy włoski format "Don Matteo". Publiczna telewizja RAI UNO emituje go od ponad ośmiu lat. Opowieść o księdzu-detektywie we Włoszech wciąż gromadzi przed telewizorami miliony widzów. W Polsce akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Każdy z odcinków opowiada odrębną historię. Powracający z misji na Białorusi ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje wezwany przez biskupa (Sławomir Orzechowski).

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 8 (155)

Trzech chłopców bierze udział w niebezpiecznej zabawie. Chłopcy z zaskoczenia wybiegają na jezdnię i zatrzymują przejeżdżające leśną drogą samochody. W pewnym momencie jeden z pojazdów wpada w poślizg i zjeżdża do rowu. Nastolatkowie uciekają. Jeden z nich, Adrian, orientuje się, że zgubił telefon. Wraca na miejsce wypadku.

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 7 (154)

Natalia opiekuje się swoją chrześnicą Agnieszką. Wieczorem dziewczyna udaje się na dyskotekę, gdzie poznaje Jarka. Chłopak twierdzi, że poszukuje modelek. Agnieszka razem z koleżankami, Kasią i Gosią, udają się na casting do hotelu. Jarek zostaje dotkliwie pobity przez brata jednej z dziewczyn. Trafia do szpitala, jednak bardzo szybko się z niego wypisuje.

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.