OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 6 (153)

"Ojciec Mateusz" to polski serial telewizyjny realizowany na zamówienie TVP1 w oparciu o kultowy włoski format "Don Matteo". Publiczna telewizja RAI UNO emituje go od ponad ośmiu lat. Opowieść o księdzu-detektywie we Włoszech wciąż gromadzi przed telewizorami miliony widzów. W Polsce akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Każdy z odcinków opowiada odrębną historię. Powracający z misji na Białorusi ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje wezwany przez biskupa (Sławomir Orzechowski).

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 5 (152)

Podczas zaręczyn Andrzeja i Grażyny, mały Wojtuś znajduje w krzakach zwłoki mężczyzny. Policja zatrzymuje zauważonego przez organistę, ucznia technikum. Ojciec Mateusz rozmawia z nim w areszcie i dowiaduje się o tajemniczym mężczyźnie spotkanym przez chłopca w ogrodzie. Ksiądz rozpoczyna własne śledztwo, ustala kim był zamordowany i pomaga Policji wpaść na trop prowadzący do rozwiązania zagadki tajemniczego zabójstwa.

OJCIEC MATEUSZ - ONLINE, SEZON 12 ODCINEK 4 (151)

Marczak i Nocul łowią ryby. Marczak wygląda jak zbity pies. Nie reaguje nawet na biorącą rybę. W końcu wyznaje Noculowi, że to przez dziewczynę. Mateusz i Natalia wychodzą naprzeciw grupie kajakarzy _ pielgrzymów. Grupa rozbija namioty w ogródku plebanii. Marczak zabiera Nocula do kawiarni, by pokazać mu do kogo tak wzdycha.

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.